מבוא: סקירה קצרה של סוגי כרטיסי הנכים הזמינים

ישנם כמה סוגים של כרטיסים מושבתים. האחד הוא תו חניה לנכים אשר ניתן לאנשים עם בעיות ניידות. סוג נוסף של כרטיס נכה הוא כרטיס אוטובוס נכה אשר מונפק לאנשים שאינם מסוגלים ללכת יותר מ-200 מטר.

ישנם גם תגי נכים, המונפקים לאנשים המתקשים בהליכה או בעמידה לפרקי זמן ארוכים, וכן תוכנית התג הכחול בבריטניה, המספקת גישה לאנשים עם קשיי הליכה קשים.

ישנם סוגים רבים של כרטיסים נכים זמינים. סוג הכרטיס הנפוץ ביותר הוא הכרטיס הלבן, המונפק לאנשים עם מוגבלות פיזית. כרטיסים נוספים כוללים את הכרטיס הכחול המונפק לאנשים עם בעיות נפשיות ואת הכרטיס האדום המונפק לאנשים עם מחלה סופנית.

תו חניה לנכים לבן מאפשר למחזיקים בחנייה במפרצי נכים ייעודיים ללא תשלום כל תשלום. משמעות הדבר היא שהם יכולים לחנות כל עוד הם צריכים במפרצים האלה מבלי לדאוג לקבל כרטיס או להיקנס על כך שלא ירדו בקבלת הפנים שלהם.

תו חניית הנכים הכחול מאפשר למחזיקים בחנייה במפרצים כחולים ייעודיים ובמפרצי תג כחול ברחוב ללא תשלום כל תשלום.

משמעות הדבר היא שהם יכולים לחנות כל עוד הם צריכים במפרצים האלה מבלי לדאוג לקבל כרטיס או להיקנס על כך שלא ירדו בקבלת הפנים שלהם.

הקדמה: מדוע כדאי לי לקבל כרטיס נכה?

ישנן סיבות רבות לקבל כרטיס נכה. אם יש לך מוגבלות, ייתכן שתהיה זכאי להנחות והטבות נוספות.

אתה יכול להשתמש בכרטיס הנכה שלך כדי לגשת למתקנים שאינם נגישים לכל האנשים. אתה יכול להשתמש בו גם בתחבורה ציבורית ובכמה חנויות, ברים, מסעדות ובתי קולנוע. מקומות חניה לנכים זמינים גם ברוב המקומות.

מאמר זה בוחן את הסוגים השונים של כרטיסי נכים הזמינים בבריטניה: תג כחול, תשלום עצמאות אישי (PIP), תוספת ניידות לפנסיוני מלחמה (WPMS) וקצבת מחיה עם מוגבלות (DLA).

אילו סוגי מחזיקי כרטיס נכים קיימים?
עבור עוד מידע בתחום של מחזיק תו נכה לרכב כדאי לבקר באתר xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il

התג הכחול הוא הצורה הנפוצה ביותר של אישור חניה לנכים בבריטניה – הוא מונפק על ידי הרשויות המקומיות ומאפשר למחזיקים בחנייה במפרצי חניה ייעודיים לתג כחול. ה-PIP הוא יתרון לאנשים שיש להם בעיה פיזית או נפשית ארוכת טווח שיש לה השפעה מהותית על יכולתם לבצע

כרטיס אשראי נכה הוא כרטיס אשראי המונפק לאנשים שאינם יכולים לעבוד עקב מוגבלותם. סוג זה של כרטיס הונפק כבר שנים רבות ועדיין פופולרי כיום.

ישנם סוגים שונים של כרטיסי נכים, בהתאם לסוג הנכות:

– מוגבלות פיזית: זה כולל אנשים עם ליקוי פיזי, כגון אלה שאיבדו שימוש בשתי הידיים או הרגליים.

– מחלת נפש: זה כולל אנשים עם מחלת נפש או הפרעה שגורמת להם לא לעבוד.

– קושי לימודי: אלה כוללים אנשים עם דיסלקציה, דיסגרפיה או קשיי למידה אחרים המקשים עליהם לעבוד.

– התמכרות: אלה כוללים אנשים שיש להם התמכרות שמונעת מהם לעבוד עקב השפעות ההתמכרות על הגוף והנפש.

סוגי כרטיסי אשראי נכים והיתרונות שלהם

ישנם שלושה סוגים של כרטיסי אשראי מושבתים:

1) מוגבלויות זמניות: אלו מיועדות לאנשים שיש להם מוגבלות זמנית וצריכים להיות מסוגלים לרכוש דברים אך אין להם את המזומנים בהישג יד.

2) נכויות קבועות: כרטיס זה מיועד לאנשים עם מוגבלות צמיתה שאינם יכולים לעבוד או לקבל הכנסה.

3) הכנסה משלימה: כרטיס זה מיועד לאנשים שמקבלים הכנסה נוספת ממקורות אחרים, כגון ביטוח נכות ביטוח לאומי (SSDI), אך עדיין זקוקים לגישה לכספים במקרה חירום.

היתרונות של כרטיסים אלו כוללים זכאות לריבית נמוכה יותר, ללא דרישת יתרה מינימלית וללא עמלה שנתית.

ישנם סוגים רבים ושונים של כרטיסי אשראי מושבתים. לדוגמה, כרטיסי אשראי נכים צבאיים מיועדים לאנשי הצבא. הם מציעים הטבות שניתן להשתמש בהן בכל מקום בעולם.

כרטיסי אשראי לנכות רפואית מיועדים לאנשים הסובלים ממצבים רפואיים כרוניים ואין להם הכנסה קבועה. אנשים אלה יכולים לקבל עד 5,000 $ מקדמה במזומן בשנה ללא כל ריבית או עמלה שנתית.