תוכלו להשתמש במחיר הלבנת שיניים בטורקיה ולשכוח את הפגישה עם בן / בת הזוג במרפאה תוך זמן קצר. עלות הלבנת שיניים בטורקיה פירושה שתוכלו לחסוך מאות דולרים להלבנת שיניים מקצועית.

הסיבה שבגללה אתם רוצים לקבל הלבנת שיניים בלייזר בזמן חופשה בטורקיה

היא בגלל שזה הליך מהיר. במהלך הלבנת לייזר, השיניים מולבנות עם מוצר ותהליך ההלבנה מופעל באמצעות לייזר. ניתן להשתמש בלייזר להפעלת ג'ל ההלבנה בזמן שהאנרגיה התרמית של הלייזר מלבינה את השיניים, מה שמקטין משמעותית את זמן הטיפול.

תמיסת ההלבנה

היא פתרון מבוסס אקונומיקה אשר פותח במיוחד לעבודות שיניים ושיקום שיניים. שיטה זו, המגדירה גם את סוג הלבנת השיניים במשרד, מתחילה בשימוש בג'ל מולבן שאינו נוגע בחניכיים או ברקמה הסובבת. לאחר מכן, טכנאי השיניים ישתמש בגבס של שיני המטופל, יציק אותו לטיח וייצר מגש להלבנת שיניים בהתאמה אישית וימשיך להחיל את תמיסת ההלבנה על השיניים. לאחר החלת התמיסה, רופא השיניים מפעיל את תהליך ההלבנה על ידי שילוב של אור וחום ומסיר ביעילות את הכתמים מהאמייל.
לעוד פרטים בנושא של הלבנת שיניים בטורקיה והלבנות שיניים בטורקיה כדאי לבקר באתר beyondsmile.co.il

הלבנת שיניים במשרד יכולה להיעשות באותו אופן כמו שיטת הלבנת שיניים

אך זמן הטיפול הוא הרבה יותר קצר מהזמן שבילה בבית (3 – 5 ימים), אך זה נותן את אותו הדבר תוֹצָאָה. השימוש בתהליך ההלבנה בטורקיה הוא יתרון יותר בהשוואה למדינות רבות ומאפשר למטופלים לחייך לבן יותר בזכות הטכנולוגיה המפותחת ושיטות הטיפול היעילות יותר. אם אינך זקוק לשתלים, אלא רוצה חיוך ישר ולבן יותר, מחירי פורניר בטורקיה הופכים אותו להרבה יותר משתלם מאשר בארה"ב.

עלות הלבנת שיניים בטורקיה היא בין מאתיים לשש מאות אירו ומשתנה בהתאם לטכנולוגיה ולמוצרים בהם משתמשים ואיכות השיניים.

עם זאת

חולים יכולים לחסוך כסף על ידי ביקור במרפאת שיניים בטורקיה כדי להלבין את שיניהם. חולים בדרך כלל בוחרים להלבין את שיניהם במשרד רופא שיניים או בפרקטיקת שיניים מקומית. אצל המטופל הלבנת שיניו תחת פיקוחו של רופא השיניים במרפאה והוא נעשה על ידי זה במרפאתו. בהליך זה, השיניים נבדקות ביסודיות על ידי רופאי שיניים שמחליטים אם אתה מועמד לשיניים עם זום.

אם אתה רוצה להחזיר מראה צעיר עם שיניים לבנות פנינים

הלבנת שיניים היא האופציה המושלמת עבורך. בטורקיה ישנם שני סוגים של הלבנת שיניים: הלבנת שיניים משולבת והלבנת שיניים במשרד, שיטה המשלבת הלבנת שיניים ומשרד מהסוג הלבן. שיטה זו להלבנת שיניים דומה לשיטה בה משתמשים בהלבנת שיניים במרפאות בטורקיה.

סוג זה של הלבנת שיניים נעשה על ידי הכנסת תמיסת הלבנה לשיניים עצמן והחלפתו באופן קבוע עד להשגת הצבע המושלם

יש תהליך הלבנה עם ג'ל שמוכנס לשופר פלסטיק שהוכן במיוחד במדידות פשוטות שבוצעו בעל פה. בטורקיה תוכלו להלבין את השיניים בבית בעזרת חומר הלבנה בתרגול השיניים שלכם.

ניתן ליישם הלבנת שיניים בכל שיטה ותוכלו ליישם אותה תוך שעה

אתה יכול להלבין את השיניים בבית על ידי כך שיש בבית שלך שופר המיוצר במיוחד עם חומר הלבנה. בטורקיה ניתן להלביש שיניים גם במשרד בעזרת תנור חימום. רופא השיניים מכין מגש בו תוכלו להחזיק מלבינים וג'לים המותאמים במדויק לשיניים.

רצועות הלבנה יכולות לעבוד במידה מסוימת, אך זה תלוי בסוג הכתמים שיש לשיניים שלך. למינציה או הדבקה של עלי חרסינה בצורה זו יכולה גם לסייע לכם בהלבנת שיניים אם אין די בהלבנת שיניים.

אם יש לך כתר סיכה גדול או אזור גלוי, הלבנת שיניים אינה מתאימה לך, אך עליך לשקול לבקר אצל רופא שיניים או מרפאת שיניים בקרבתך לקבלת הלבנת שיניים בחינם.

כולנו יודעים שטיפולים להלבנת שיניים הם הכרחיים מאוד מבחינה אסתטית

אך אנו יודעים שזה לא כל כך קל כשאתה נמצא בחו"ל, ולכן פשטנו את התהליך על ידי איסוף מרפאות מהימנות הממוקמות ביעדי תיירות פופולריים אז שתוכלו לקבל טיפולי הלבנת שיניים במהלך חופשתכם. רופא השיניים מבצע את ההליך הקליני שלו והשיניים מולבנות במשרד. זה מכונה גם הלבנת שיניים מקצועית או הלבנת שיניים מקצועית בתרגול השיניים בטורקיה. בנוסף למתקנים הקליניים של רופאי השיניים, אנו מבצעים גם טיפול להלבנת שיניים באמצעות מכונה הנקראת "שיני זום" אשר מלבינה את שיני הזום.