מדוע עלי להתקין מנעול חכם על הדלת שלי: התקנת מנעול חכם על דלת כניסה אולי נראית מעצבנת, אך כל אחד יכול לעשות התקנה פשוטה יחסית. מנעולן מקצועי יודע להתמודד עם השלבים המסובכים ויש לו את כל הכלים הדרושים לביצוע התקנת המנעול. אם מעולם לא התקנת או השתמשת במנעולים חכמים, עליך לשקול שיקולים אלה בעת קבלת החלטתך.

אם אתה זקוק לעזרה בקביעת האם המנעול על דלתך או חלקים אחרים בביתך פועל

אנא אל תהסס להתקשר אלינו כדי שנוכל לבדוק את האפשרויות שלך להתקנת מנעול חדשה. אם ברצונך להתקין מנעול דלת חכם היום או לחבר אותו למערכת האבטחה שלך, מומחה מ- ADT יכול לעזור.

כדי לפשט את ההתקנה, פשוט בדוק איזה מנעול יש לך על דלתך וצור קשר עם המתקין לשם כך. אם הדלת מנותקת בכלל, אתה יכול להחליף אותה במנעול מרחוק. האפשרות השלישית היא אם אינך בטוח אם ברצונך להקליד מחדש את המנעול שלך או לא לשלם שירות מפתח כדי להגיע לביתך. לאחר שתוודא היכן הותקן המנעול החדש שלך, כנראה שתבדוק את המנעול בהמשך. סגור את הדלת, סגור אותה, פתח אותה ונפתח אותה כדי לוודא שהמנעול שלך פועל כהלכה.
למידע נוסף אודות התקנת מנעולים ומנעולן בירושלים יש לגשת לאתר arie-manulim.co.il

אם אתה מבצע את השלבים הבאים

אתה אמור להיות מסוגל להשיג מנעול דלת הזזה שמתאים בקלות. בעלי בתים מסוימים עשויים לרצות להתקין כפתור פשוט, בריח ובריח, בעוד שאחרים יעדיפו להתקין ידיות לדלתות, מנעולים ובריחות כדי להפוך את הדלת לבטוחה ככל האפשר. אם אתה גר בבית ישן יותר, עלויות ההתקנה עשויות להיות גבוהות יותר אם תבחר באחד המנעולים היקרים יותר, כגון תפס חכם, אך תוכל לחסוך את העלות אם תביא מישהו להתקין אותו עבורך. בעת התקנת "מבוי סתום חכם", ראשית עליך ליישר מחדש את הדלת ואז את המנעול עצמו. זמן זה עשוי להשתנות תלוי אם החורים הנדרשים להתקנת המנעול החדשה כבר נקדחו לדלת. הזמן שנדרש להתקנת מנעולים על דלתות פלדה עשוי להשתנות בהשוואה לדלתות עץ, אך זה תלוי בסוג הדלת שאתה מייצר והאם עליך להודיע על שירות מפתח מראש או לא. זמן זה משתנה גם בהתאם לגודל הדלת ולמספר החורים הנדרשים להתקנת מנעולים חדשים.

תוכלו להקטין את זמן ההתקנה של מנעול דלת חדש על ידי קניית תפס מת במקום שני תפסים מתים. אם אתה יכול להיכנס ולצאת ולאבד את המפתחות שלך, החלף את אחד המנעולים המתים בבת אחת.

לכל בריח יש כפתור

חלק שבו הוא נכנס לחלק אחר של המנעול, כמו למשל חור המנעול או החלק הסיבובי. לכל בריח יש טוויסט – עשוי מחלקיקים שבו הוא נכנס לחלק אחר: חור המנעול של המנעול, החלק שהופך לחלק המנעול, והחלקים שהופכים של החלק השני.

ניתן להתקין מנעולי נעילה בנפרד, או לחבר אותם לכל דלת שיש בה כבר מנעול או בריח. אתה יכול גם להחליף את המנעול בחלק הפנימי של הדלת, אך אינך צריך לעשות זאת באופן מיידי.

כשאתה שוכר

בדוק את חוזה השכירות שלך לגבי כללים להחלפת המנעול בדלתך. מי שיבקש מכם להחליף את הבריח או להתקין לוח מקשים מספרי בחוץ, בקושי יקבל את האור הירוק – מבעל הבית. יתכן שתצטרך למסור לבעל הבית את המפתחות למנעול החדש שנעול.

בעת התקנת מנעול שלט רחוק

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט להשתמש במנעול שמתאים למנעול הקיים על הדלת. חשוב גם שלא כל הדלתות יעבדו עם כל המנעולים (שביתה). אם הדלת שלך עובית 1/3 – 8 ', ייתכן שתצטרך לקנות דלת מרווח כדי להבטיח שהמנעול שלך יוכל לתפקד כראוי.

לפני ששירות מפתח יכול אפילו להתחיל להתקין מנעול חדש על הדלת

יש לבצע את החלק החשוב ביותר בתהליך. לפני שניתן יהיה להתקין את המנעולים החדשים, על המנעולן לקדוח את החורים הדרושים בדלת, אך אין בכך כדי לפגוע בדלתות. אם אתה מרגיש שההתנגדות אינה מספקת או שהבריח לא הוארך לחלוטין, בדוק את הבריח שלך ונעל את ההתקנה והסר את המנעול.

אם מותקן לכם נעילת ארונות מקצועית, זה מדריך שימושי אם לא. מדריך זה ידריך אותך צעד אחר צעד בתהליך התאמת הדלת שלך עם תפסים ללא מפתח.

עבור לחזית המנעול שם אתה מכניס את המפתח ופתח את הדלת אם עדיין לא עשית זאת. אם התפס שלך זמין, אתה יכול לצייד את המנעול שלך במנעול ללא מפתח, כלומר, עדיין ניתן לפתוח את הדלת שלך מבחוץ עם המפתח המקורי שלך.