אנו צוות מומחים מנוסה בטכנולוגיית קירור תעשייתית, שרוצים להציע לך את הפתרון הטוב ביותר האפשרי לדרישות התעשייה שלך. אנו מתקינים מערכות קרינה וקירור ברמה מסחרית שתוכננו באופן אינדיבידואלי עבור העסק שלך, ואנחנו תמיד שומרים על האצבעות על הדופק של מה שאתה מחפש ויש לנו את היכולת להבטיח שטכנולוגיית הקירור והעיצוב שלך יהיו סביבתיים. יְדִידוּתִי. צוותי טכנאי הקירור התעשייתיים שלנו מייצגים מגוון רחב של מערכות מקוררות במיוחד עבור תעשיית הקירור הספציפית ללקוח. עם המומחיות שלנו בתחום הקירור המהיר, אנו יכולים להתקין את מערכת הקירור המותאמת אישית שלכם תוך מספר שעות בלבד.

אז אתה צריך לקחת בחשבון את המקררים בחדר שלך, שהם חלק גדול מהעלות הכוללת של מערכת הקירור וההקפאה החדשה שלך. אנו יכולים להתקין אותו כך שהכל יעבוד ביעילות, יהיה חסכוני באנרגיה ויימשך זמן רב.

אם אתם מחפשים מערכת קירור מותאמת אישית לשימור סחורות מתכלות ולקירור מכשיר מראש

המומחים ב- Discovery Designs and קירור מקבלים את הכיסוי. זה חיוני, אך חשוב שהוא ינוהל וישתנה רק על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה. אנו טכנאי קירור עם קורס הכשרה המיועד לקידום הכשרה לטיפול במקררים, מערכות קירור וציוד קירור אחר בביתכם ובעסקכם.
כדי לקרוא עוד על חדרי קירור לתעשיה ניתן לגשת לאתר mzkor.com

המסורות והדרישות שונות בקירור תעשייתי

אך היישום הנפוץ ביותר והנפוץ ביותר כיום הוא קירור מזון במשקי בית, מסעדות ומחסנים גדולים. אחסון קר משמש לאחסון קירור לטווח בינוני, ואילו מקררים סטנדרטיים משמשים לאחסון לטווח קצר ואחסון קר משמש לאחסון לטווח ארוך. חדרי הקירור משמשים גם כאחסון למוצרי מזון ומשקאות כמו גלידה, חלב, יוגורט, גבינה ומוצרי חלב אחרים.

עבור קמעונאים עם מגוון רחב של מוצרים

מקררים תעשייתיים מציעים אפשרויות אחסון שונות ויכולת לנהל את המוצרים בעצמם. עם היכולת לעצב מחדש את פריסת השביל – במקרר ובמקפיא, להתאים את הגדרות הטמפרטורה ובמידת הצורך לעבור לחדרים גדולים יותר – חדרי קירור מציעים גמישות שתתאים לחברות רבות מכל הסוגים, הגדלים והמטרות. בדפנה יש לנו את הגדרת הטמפרטורה של מקררים ומקפיאים, ובמקרר שלנו יש לך אפשרות להתאים את טמפרטורת הציוד לטמפרטורת הסביבה של המקרר או המקפיא שאתה צריך. יש לנו גם תנאי חדר קירור מודולריים הניתנים להתאמה לדרישות הספציפיות של המוצר שלך כנדרש.

שמירה על טמפרטורה אמינה היא הכרחית וחברות המפעילות מקררים ומקפיאים מתחת לטמפרטורה זו יעמדו בפני קנסות ועונשים אחרים. חברות המפעילות מקררים או מקפיאים עומדות בפני קנסות או קנסות אחרים.

לכן אנו עובדים עם חברות קירור תעשייתיות על מנת להבטיח שמכונות האמוניה והחדרים של ימינו יהיו בטוחים

חוקיים ועמידים. צוותי קירור ומתקני צנרת ייעודיים עוזרים בתכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות צנרת מורכבות להפליא, ומבטיחים שמערכות קירור תעשייתיות יישארו במצב עליון.

ישנם אזורים אחרים עם טמפרטורה שבהם אלמנטים חיצוניים עלולים להזיק

אך התנאים מושלמים לשמירה על ניקיון ללא נשפך או שבירה. אנו מבטיחים שמערכות הקירור בסביבות כאלה נועדו לשמור על טמפרטורות בטמפרטורה נמוכה כך שהמזון לא יהיה מזוהם.

קבלני קירור תעשייתיים חייבים לבחון גם את בחירת המיקומים של יחידות קירור אמוניה ומכונות בחדר

בין אם מדובר במקרר תעשייתי, מפעל גדול או אפילו מפעל קטן, בעלי המפעלים יכולים להסתמך על מקררים מנוסים, מהנדסים וקבלנים. אתה יכול להשתמש במינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) ובמכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) כדי לתעד את בטיחותם ואמינותם של מערכות קירור אמוניה חדשות וקיימות במתקן שלך.

כאמור לעיל

חדרי קירור תעשייתיים בעלי קיבולת גדולה מאפשרים הצגת מוצרים, והשימוש באחסון קירור מאפשר לחברות לשמור על המוצרים בהם הם משתמשים על בסיס יומי. חברות התרופות גם שוכרות ברגל במקררים עבור קבוצות של תרופות שיש לאחסן בטמפרטורות נמוכות מאוד ונמוכות.

מערכות קירור קטנות יותר משמשות לאחסון כמויות קטנות של נוזלים כגון מים

קרח או קרח. במערכות קירור גדולות יותר משתמשים במקררים מאולצים המספקים כמויות גדולות של נוזלים ו / או מוצרי קירור. חדרי קירור תעשייתיים גדולים, כמו זה שהוזכר לעיל, מרופדים לרוב בנוזלים ובמקררים.

ממש כמו מערכות קירור

חדרי קירור משתמשים במערכות אידוי ומעבה כדי להוביל חום מבחוץ למעבים, ובכך לקרר את החלק הפנימי. כדי להפיץ חום, מערכות קירור משתמשות במחליפי החום שלהן ומאפשרות שימור סחורות זמן רב ככל האפשר. במקרה של חלב, הוא נשמר במקרר כדי למנוע זיהום בחלב טרי.

אחסון קר משמש לאחסון מוצרים מתכלים כגון בשר וירקות כדי להאט אותם ולשמר אותם. פתרונות מקררים תעשייתיים זמינים להבטחת אחסון בטוח של מוצרים, כמו גם פתרונות קירור למוצרי חלב.