תחום ההיי-טק הישראלי, בו מתורגמים חומרים שונים לאנגלית בעברית, כולל מדריכים למשתמשים ועלוני שיווק. הרקע שלה כולל את עבודתה כמתרגמת עברית-אנגלית עבור מספר חברות בישראל ועבודתה במזרח התיכון.

היא עבדה גם כמתרגמת בחברות שונות בישראל ובמזרח התיכון, כמו גם בארצות הברית ובאירופה.

יש דובר גרמנית שפת אם המספק שירותי הגהה ותרגום עבור שירות התרגום לאנגלית-עברית בארצות הברית

ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי הגהה באנגלית ובעברית למגוון שפות, מאנגלית לגרמנית, צרפתית לאנגלית וגרמנית לעברית. ויש עוד דובר שפת אם המציע תרגומי אנגלית לעברית, גרמנית וצרפתית, כמו גם שפות אחרות באירופה ובמזרח התיכון. ויש דוברי שפת אם המציעים מתרגמים דוברי שפה והגהה במגוון רחב של נושאים באנגלית.
למידע נוסף על מי יכול לתרגם מאמרים מרומנית לעברית מומלץ לבדוק כאן: notaryon-online.com

ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי הגהה באנגלית ובעברית למגוון שפות, מאנגלית לגרמנית, צרפתית לאנגלית וגרמנית לעברית, כמו גם לשפות אחרות במזרח התיכון.

ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי הגהה באנגלית ובעברית למגוון שפות

מאנגלית לגרמנית, צרפתית לאנגלית וגרמנית לעברית, כמו גם לשפות אחרות במזרח התיכון. יש דובר רוסית שפת אם המספק שירותי תרגום לערבית, ערבית לפרסית, פרסית לערבית ופרסית – אנגלית לפרסית וערבית – צרפתית לצרפתית וצרפתית – גרמנית לאנגלית. ויש עוד דובר שפת אם שמתרגם עברית לעברית וליוונית ליוונית, יוונית ליוונית וטורקית לטורקית. עם זאת, ישנם מספר שפות מקומיות שעבורן מוצע תרגום לשפת האם.

יש דובר אנגלית שפת אם המספק שירותי תרגום לאנגלית

צרפתית לצרפתית וצרפתית – גרמנית לגרמנית כמו גם לשפות אחרות במזרח התיכון. ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי הגהה באנגלית ובעברית למגוון שפות, מאנגלית לצרפתית, צרפתית לאנגלית, גרמנית לעברית, עברית ליוונית, יוונית ליוונית וטורקית לטורקית, ויש דובר שפת אם נוסף אשר מספק שירותי הגהה בערבית, ערבית לפרסית, פרסית לאנגלית לאיראן וערבית לספרדית. ויש מספר מתרגמים מקומיים לטינית, ספרדית, פורטוגזית וספרדית – פורטוגזית לפורטוגזית, אך אין שפות מקומיות שהם ניתנים להן.

יש דובר עברית שפת אם המספק שירותי הגהה בעברית ליוונית, יוונית ליוונית וטורקית לטורקית, אך אין שפות מקומיות שהוא או היא זמינים לה.

יש דובר אנגלית שפת אם המספק שירותי הגהה באנגלית עברית לאנגלית

צרפתית לצרפתית וספרדית לספרדית, אך אין שפות מקומיות שהוא זמין להן. ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי תרגום ליוונית, יוונית ליוונית וטורקית לטורקית וכן לערבית ולעברית.

ישנם דוברי שפת אם המספקים שירותי הגהה באנגלית לעברית לאנגלית

צרפתית לצרפתית וספרדית לספרדית, אך אין שפות מקומיות בהן הוא זמין. יש דובר שפת אם המספק שירותי תרגום ליוונית, יוונית ליוונית וטורקית לטורקית וכן לערבית ולעברית. דובר שפת אם – עברית: יש דובר שפת אם המספק שירותי תרגום והגהה מרומנית לרומנית לרומנית ורומנית – ערבית לערבית.

ישנם דוברי עברית שפת אם המספקים שירותי תרגום לעברית לאנגלית

צרפתית לצרפתית וספרדית לספרדית, אך אין שפות מקומיות בהן הוא זמין. יש דובר עברית שפת אם המספק שירותי תרגום והגהה מרומנית לרומנית לרומנית ורומנית – ערבית לערבית כמו גם לערבית ולעברית.

ישנם דוברי עברית שפת אם המתרגמים עברית לאנגלית

צרפתית לצרפתית וספרדית לספרדית, אך אין שפות מקומיות בהן הוא זמין. יש דובר שפת אם המספק שירותי תרגום והגהה מרומנית לרומנית עבור רומנית ורומנית – ערבית לערבית כמו גם לערבית ולעברית. הוא מומחה בתחום התרגום לעברית לאנגלית ואנגלית – עברית לאנגלית (מאנגלית לעברית) וערבית לערבית (ערבית, עברית, ערבית). ישנם מתורגמנים מקומיים לעברית ברומניה וברומניה – צרפתית לצרפתית וצרפתית לאנגלית.

הוא דובר רוסית שפת אם ומספק שירותי תרגום והגהה מרוסית לרוסית לרוסית ורוסית – אנגלית לאנגלית. שירות התרגום לעברית מפוקח על ידי צוות מתרגמים לעברית המורכב מרופא מטפל. יש לנו מעל 100 מומחים בשפה העברית שמבצעים פרויקטים של תרגום ומתמחים בתרגום.