אם אתה נמצא עם # מעל 100 שנה, אתה בטח יודע משהו על מפתחות ומנעולים. שירותי מפתח מקצועיים מסוגלים לספק לך את המפתחות לרכב שלך, מפתחות לרכב, מפתחות לבית שלך ואפילו את המפתח שעוזר לך לפתוח את הדלת. לאחר ששימשנו את מיניאפוליס למעלה מ- 100 שנה, אנו גאים שסיפקנו לתושבי המקום שלנו שירות מפתח מהיר, יעיל ואמין.

לרבים מעובדינו, שרבים מהם גם יועצי אבטחה, יש גישה לשירותי מפתח מוסמכים ומנוסים מכל רחבי העולם. אפילו מוכרים בענפים קשורים מודעים למוצרי אבטחה חדשים, אך לא לכל יועץ אבטחה יש את הכישורים והידע של מנעולן.

מנעולן מוסמך ולגיטימי משקיע בכלים והדרכות ועליו להיות בעל כישורים לפתוח כמעט כל דלת

אם ברצונך להזמין מנעולן להתקנת מנעול עם בריח או להוסיף כספת, התנהג כפי שהיית עושה אם ברצונך להזמין אינסטלטור, חשמלאי או איש מקצוע אחר. מנעולן כללי המתמחה במנעולנות, למשל, דורש יותר הכשרה וניסיון מאשר מומחה בבחירת מערכות מנעולים, אך לא כמעט כמו מנעולן המתמחה במנעול מסוג מסוים כמו מערכת אזעקה או מנעול לדלת. גם אם מנעולן אומר שיש צורך לקדוח ולהחליף את המנעול, כדאי לחשוב היטב לפני שתעסיק אדם אחר אם ברצונך להעסיק אדם אחר הפעם.

בדוק אם לשירות המפתח יש ביטוח שיכסה את הפסדיך במקרה שהרכוש שלך אינו ניתן לתיקון, ואם כן, איזה סוג ביטוח.

אם אתה צריך לפתוח את מנעולי הבית שלך למטרות עסקיות

אנחנו יכולים גם לעזור לך. אחד משירותי המפתח המנוסים שלנו יכול להגיע לביתכם, להסיר את המפתחות, לתקן או להחליף כל מה שצריך. אם אינך יכול או לא רוצה להפעיל את המפתח שלך, יתכן שתצטרך להחליף את נעילת הדלת או את ההצתה שלך. נשמח לעזור לכם בעיבוד המפתח המדובר.

בקש את תעודת הזהות כשמגיע שירות המפתחות ואמר מה אתה רוצה לראות כשהוא מגיע

או שאל אם המדינה שלך דורשת רישיון או רישום. וודאו ששמכם תואם לרישיון הנהיגה ולמספר הרישום של הרכב בו תשתמשו כספת. מנעולן לגיטימי צריך לאשר את זהותו לפני תחילת העבודה ולוודא שהוא באמת הבעלים של הרכוש או הרכב. אם המשפחה או החברים שלך לא יכולים להביא מפתח רזרבי או להמליץ על שירות מפתח, אתה יכול לחפש אותנו באתר שלנו.

עם העין החדה וההכשרה המקיפה שלנו

אנו מסירים מפתחות פגומים ממנעולים, מתקינים מנעולים ומערכות אבטחה חדשות ומסירים ומתקנים מנעולים פגומים. המומחים שלנו יכולים לעזור לך למצוא ולהתקין את המנעולים, כמו גם להתקין אותם או לתקן את המנעול הקיים שלך. אם הקמתם כספת או מערכת אבטחה אחרת עם מנגנון נעילה, תוכלו להתקין אותה בעצמכם. עיין ברשימת המנעולנים שלנו, תיקוני מנעולנים ושירותי ריהוט מנעולנים. בין אם אתה רוצה להגן על מוצרי היוקרה שלך או על העסק שלך, או לשדרג את המנעולים והמפתחות בדלתות הדירה שלך, המומחים שלנו כאן כדי לעשות זאת. באמצעות Guardian Safe Lock, יש לנו צוות מומחים המצוידים לטפל בכל שירותי המפתח ודרישות האבטחה שלך.

מנעולנים עצמאיים חייבים גם לשמור תיעוד עסקי ולרשום את שעות עבודתם ואת מספר המנעולים והמפתחות שהם מחזיקים

מנעולן מקצועי או איש מקצוע בתחום האבטחה יכול לעשות הכל החל מהתקנת מנעולים וכלה בהגנה על הבית, העסק, הרכב או הנדל"ן האחר שלכם. מנעולי הרכב שלנו כוללים מנעולי רכב, אזעקות רכב ומפתחות לרכב. זה כולל נעילת מכוניות ברגע שהן נעולות, גם במקרה של פריצה או גניבה.

מדינות מסוימות דורשות ממנעולנים לעבוד בחברה לפני שהם יכולים להשיג רישיון משלהם. מדינות רבות זקוקות לשירותי מפתח כדי לאשר כי למנעולן העובד בחברה יש רישיון לפני שיוכל לגשת לבתי לקוחותיהם.

מנעולן מתאמן יכול גם לקבל הכשרה על ידי השתתפות בתכנית הכשרה, כגון המכון הלאומי. של תקנים וטכנולוגיה (NIST). יש טירונות שחייבים להנחות מנעולן חדש בחוטי החברה על ידי אחד משני מדריכים – איש מקצוע או חניך או מדריך פרטי.

מנעולנים מאומנים באמצעות סמינרים ו קורסים המוצעים על ידי בתי ספר מרכזיים ועמותות מקצועיות מרכזיות

כולל מנעולנים משויכים באמריקה. למרות שאין צורך בהכשרה, מנעולנים יכולים ליהנות מהאפשרויות ההכשרה והחינוך המוצעות על ידי המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) ומוסדות חינוך אחרים. להיות מוסמך כמנעולן, עליך להשלים תוכנית אימונים לשלוש שנים, ארבעה חודשים או חמישה שבועות. קורס אימונים זה מלמד אוקסמיתים כיצד לבחור נכון מגוון מנעולים, ליצור מפתחות, להבין את המכניקה של מנעול ולבדוק את אבטחת המנעול במהלך ההתקנה.