מצלמות ברכב הופכות נפוצות יותר ויותר, בחלק הקדמי ובעיקר מאחור, ומצלמות הדשבק (מצלמות לוח המחוונים) הופכות פופולריות יותר ויותר. מצלמות מחוברות לשמשה הקדמית או לדשבורד של הרכב או ניתן להרכיב אותן ישירות על המראה האחורית של מכונית. חלק מיצרניות הרכב אפילו משלבות עיניים נוספות ישירות במצלמת לוח המחוונים שיכולות לבלוט מהשמשה הקדמית. ניתן לצייד מצלמות אלו גם במגוון פונקציות אחרות, כמו יכולת הקלטת שמע ווידאו.

בעוד שמכוניות מסוימות מצוידות במצלמות לוח מחוונים שכבר הותקנו

עדיין תוכל להשתמש בטכנולוגיה זו על ידי רכישת מכונית שעדיין אין לה תכונה זו והפעלת מצלמת מקף. תוכלו לבחור מתוך מגוון סוגים שונים של מצלמות מקף שניתן להתקין ולהזיז ברכב או להתקין בצורה מקצועית עם חיווט נסתר.

המצלמה הראשונה (304) עשויה להיות מצלמת מקף עם נוף קדמי של הרכב (302)

ואולי מצלמת ראייה אחורית של הרכב הממוקמת על הפגוש האחורי. אתה יכול גם למקם את המצלמה השנייה בחלון האחורי של הרכב שלך ולהצמיד את שתי המצלמות פנים אל פנים, ומאפשר לך לראות את שני צידי הרכב משתי נקודות מבט שונות. המצלמה השנייה (320) יכולה להיות מצלמת מקף פונה קדימה או שהיא יכולה להיות ממוקמת כדי להקליט את תא הנוסעים ברכב.

לדוגמא

מצלמת רכב (102) יכולה להשתמש בזיהוי אופטי כדי לזהות חלקים קבועים בסרטון או להסיר חפצים קבועים מההקלטה. כאשר רכיב GPS מיותר מובנה במצלמת הרכב, הוא יכול גם לקבל נתוני מיקום מטלפון נייד המכיל רכיבי GPS. זו הסיבה שניתן להתקין את המצלמה על הפגוש הקדמי או האחורי של אאודי A4 שלך כדי ללכוד את הנהג, הנוסע הקדמי, דלת הנהג, החלון האחורי ו / או תא הנוסעים. בדוגמאות מסוימות, מצלמות רכב (102) עשויות להיות מצלמות המותקנות במרכב הרכב, מותקנות על החלונות האחוריים או מותקנות כדי להציג אדם אחד או יותר ברכב או ברכב.

בנוסף

מערכות מצלמות רכב (100) יכולות להשתמש בכפתורי הבקרה של מצלמות הרכב (102) כדי להזין את המשתמש. קווי המסגרת המתכווננים המגדירים את תמונת מצלמת הרכב (102) יכולים להצביע על מיקום הנהג, הנוסע, דלת הנהג, החלון האחורי ו / או תא הנוסעים.

אם מצלמת הרכב (402)

היא מצלמת מקף פונה קדימה, מסך הווידיאו (420) יציג את השמשה הקדמית של הרכב שלך. ניתן להוסיף מצלמה אחורית מחוברת למצלמת הדש הקדמית (403) או למצלמת האחורית (404). במקום לכסות את פנים הרכב, מצלמת האחורית הזו מציצה מהחלק האחורי של השמשה הקדמית. למצלמות מקף אחרות יש מצלמה שנייה המתעדת איומים על הכביש שיכולים לבוא מאחור או מקדימה.

רכישת מצלמת דאש מושלמת אם ברצונך להשכיר את רכבך ללא הרף לחברים וקרובים ולראות מה קורה כשמסירים את מכוניתך אצל המכונאי המקומי

מצלמת לוח מחוונים מותקנת היטב יכולה לתעד וונדלים שמנסים לפרוץ את המכונית על ידי ניצול העובדה שהרכב נותר ללא השגחה באזור מואר גרוע.

חפש מצלמת מקף זולה שיכולה להקליט לפחות שעתיים של וידאו ביום ועד ארבע שעות בשבוע. מצד הנהג למראה האחורית ואפילו למראה הנוסע הקדמי, הכל נראה לעין.

גם כאן קיימת מערכת ראיית לילה משופרת

המצוידת גם במצלמת רוורס. קרא את המדריך המלא שלנו למצלמות מקורות כיצד מערכות מצלמות רכב מספקות החזר השקעה. אם יש לך חששות לגבי הצגת מצלמות רכב או שימוש בהן, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם עורך דין. ישנן מספר אפשרויות נוספות שתוכלו לראות בעצמכם, כגון מצלמת מקף לרכב שלכם או אפילו מערכת מצלמות לרכב.

שקלנו את המחיר והתכונות של כל מצלמת לוח מחוונים ובדקנו את כולם

כדי לעזור לך למצוא את מצלמת לוח המחוונים הטובה ביותר למצבך האישי. אם אתה קונה מצלמת דאש מסוחר, קנווד היא בחירה פופולרית, אך אתה יכול גם לקנות את מגוון מצלמות לוח המחוונים שלהם באופן מקוון. מצלמת המקף האוטומטית המוזרה של אפמן מכסה את כל היסודות והיא הבחירה שלנו באופציית מצלמת המקף הטובה ביותר במחיר נמוך מ- $ 50.

שתי המצלמות מספקות תמונות מבפנים ומחוץ לרכב שלך

כמו גם מלפנים ומאחור. מצלמה אחת תתעד מול המצלמה ואילו המצלמה השנייה תתעד מאחור. שתי המצלמות ניתנות למיטה כדי להקליט את מכונית הפנימית והחיצונית בו זמנית כאשר הן מותקנות בחלק הקדמי או בלוח המחוונים.

מצלמת הדאש של קנווד אינה מתעדת צילומי תאונה

אך אם אתה מקליט בטעות כאשר הוא מזהה שהמכונית שלך מעורבת בתאונה, היא מפסיקה לולאה ומתעדת גם כשאתה לא נוהג ומתחיל להקליט צילומי אירוע. כאשר המכוניות חונות, אותה טכנולוגיית גילוי תנועה מוקלטת ומשמשת כדי לזהות אם מישהו נכנס לרכב או מתעסק בזה. זה הופך אותה לראיה החזקה והיעילה ביותר להתגונן במקרה של תאונת דרכים. מצלמות הדסקמה הן הכוח שיש להן ומבטיחות שהן מקליטות סרטונים גם אם הרכב שלך נפגע או נשבר בפארק.