מחשבון המשכנתא שלך יכול להבין כמה אתה יכול להרשות לעצמך להוציא על הנכס שלך על סמך הנחות מסוימות. כפי שקראתם בשאלות הנפוצות במחשבון סבירות המשכנתא שלנו, תשלומי הכנסה וחוב הם שני הגורמים העיקריים המשפיעים על סבירות המשכנתא.

מרבית המלווים אינם מעוניינים שתשלומי המשכנתא החודשיים שלך יעלו על 28% מההכנסה החודשית ברוטו שלך

והם אינם רוצים שהחוב הכולל (כולל המשכנתא שלך) יעלה על 30% (או אפילו 25%) מההכנסה ברוטו . מרבית המלווים ממליצים על "כלל 28 אחוז", שמשמעותו בתיאוריה היא שלא תוציאו יותר (אחרי מס) על משכנתא מאשר 28 אחוזים מההכנסה החודשית. הם לא רוצים שתשלם יתר על המידה, כך שהחוב הכולל שלך, כולל המשכנתא, נמוך מ- 20-30 נקודות אחוז מהכנסה או הכנסה שנתית שלך בתוספת מס, אך הם לא רוצים שיהיה גבוה מ- 35-40 אחוזים .

רוב המלווים דורשים ממך לכלול ארנונה ועלויות ביטוח

אך אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך, התשלומים החודשיים שלך לא יהיו גבוהים. התעריף החודשי שלך יהיה גבוה יותר לטווח של 15 שנים ותחזיר את המשכנתא בפחות משנתיים, בהשוואה לתקופה של 30 שנה. בהנחה ששיעור קבוע של 4.5 אחוזים (או אפילו 5 אחוזים), תשלום המשכנתא יהיה 650 דולר עבור כל 100,000 דולר שתיקח. אתה חוסך אלפי ריביות והעלויות הכוללות שלך נמוכות באופן דרמטי מכיוון שאתה לא משלם כמעט כל כך הרבה ריבית.
למידע נוסף על משכנתא משתלמת מומלץ להעיף מבט ב- contact.org.il

כדי לראות כיצד עלויות אלה משפיעות על ביתך – וכיצד תוכל להעריך את תקציב הקנייה שלך – תוכל להשתמש במחשבון המשכנתא שלנו לצורך השוואה מהירה וקלה. המחשבון נותן לך את עלויות הדיור החודשיות המקסימליות, כולל עלות משכנתא, וכן ריביות, מיסים ועלויות אחרות. אתה יכול גם להשתמש במחשבון שלמעלה כדי לתת לך מושג כמה מתשלום המשכנתא החודשי שלך אתה יכול להרשות לעצמך. השתמש במחשבון המשכנתא שלמטה כדי לעזור לך להבין את שיעור המשכנתא וכמה תצטרך לשלם. באמצעות המחשבון הנ"ל נוכל לקבל אומדן מדויק של שיעור המשכנתא הממוצע על ביתך בבריטניה כיום. מה יהיה התשלום החודשי אם שיעורי הריבית יעלו בעתיד?

הדרך השנייה לחישוב הזכויות של הבית שלך

היא להתנהג על פי התקציב שלך ועלויות המשכנתא הכוללות שלך. כדי להחליט מה התקציב הטוב ביותר שלך להלוואת FHA, עליך לשקול את כל פרטי המשכנתא שלך, כולל שיעורי ריבית, מיסים ועלויות אחרות, כמו גם את עלות המשכנתא עצמה.

בדוק כיצד שינויים בריבית עשויים להשפיע על התשלום החודשי שלך וכיצד הם משפיעים עליך

בדוק אם יש מחשבון משכנתא פשוט המסייע לך להבין את שווי המשכנתא המשוער שאתה יכול להרשות לעצמך בהכנסותיך הנוכחיות ובהוצאות החודשיות שלך. הזנת נתונים ליישומון זה תחשב את יחס החוב להכנסה ותציע תשלום משכנתא חודשי משתלם. זה פשוט – בשבילך – להשתמש במחשבון משתלם יעזור לך להחליט כמה מהבית שלך אתה יכול להרשות לעצמך עבור הבית. שקול כמה אתה יכול לזכות בהלוואה ובדוק אם זה עובד בשבילך.

עכשיו

כשאתה יודע מה אתה יכול להרשות לעצמך, נסה את מחשבון המשכנתא המלא כאן וקבל את מחשבון סבירות המשכנתא שלך כאן. החובות שלך, כולל המשכנתא, הם אינדיקטור טוב לכמה אתה חייב ביחס להכנסה שלך ולחובות שלך. זה יעזור לך להבין איזה בסיס חוב אתה צריך לשלם וכמה חודשים של תשלומים חודשיים אתה צריך לשלם כדי להרשות לעצמך את הבסיס שלך. כמה אתה יכול ללוות ומה שווים החובות שלך (כולל משכנתא)?

מחשבון המשכנתא ייתן לך מושג כמה אתה יכול להרשות לעצמך ללוות, על בסיס הכנסותיך והוצאותיך. אם יש לך בית שאתה זכאי לו, או אם אין לך, השתמש במחשבון המשכנתא כדי לחשב את עלות הבית שאתה יכול "להרשות לעצמך.

אם אתה מוכן לחפש נכס זול יותר, עליך לשקול אפשרויות לחסוך בתשלומי משכנתא. רכישת בית במחיר סביר פירושה שאתה צריך לשלם את עלויות הסגירה לפני שהם מגדילים את הון המשכנתא, ולהיפך.

רישום נכס עבור הבית שאתה מחפש לקנות יכול לספק לך מידע על ארנונה ועלויות הביטוח שאתה צריך כדי לקבל מושג טוב יותר על כמה אתה יכול להרשות לעצמך את הבית.

זה יכול להיות שאתה צריך לשלם עבור ביטוח משכנתא אישי (PMI)

המהווה תשלום חודשי נוסף להבטחת ההלוואה שלך. לווים הזכאים לאחת מהמשכנתאות הללו אינם צריכים לשלם אותם, אך אם תקבל הלוואה ביותר מ- 80% ממחיר המכירה, עליך לנסות למזער זאת הלוואה שהיא יותר כזו תגדיל את תשלום המשכנתא החודשי ותדרוש ממך יש PMI או ביטוח משכנתא פרטי.