שירותי תרגום מקסיקנית וספרדית דורשים בלשנים במקסיקו המכירים שפה ותרבות. אם אתה צריך לתרגם מסמך לשפה אחרת, תקבל הצעה מקוונת מאתר האינטרנט שלנו. אתה יכול להגיד לנו באיזה מסמך להשתמש ואנו נספק תרגום מקצועי הדובר את אזור היעד.

תרגום שפות לשפות אירופה

אסיה, סקנדינביה ומזרח התיכון, כולל צרפתית, איטלקית, גרמנית, סינית, יפנית, רוסית, ערבית וספרדית. שירותי תרגום שוטפים המספקים תמיכה רציפה מצוות המחויב לעבוד עם החברה שלך בכדי להבטיח המשכיות בתרגום מסמכי אינטרנט וטקסט. אם אין לך חבר או בן משפחה שהופך את התרגום שלך ללא תשלום, המחירים ישתנו בהתאם למיקום, נותן שירות, מספר מסמכים ומורכבות.

אנו מסתמכים על הרשת המבוססת שלנו של מתרגמים מקצועיים ממעל 100 מדינות שתרגמו מעל 80 שפות

הבלשנים המקצועיים שלנו בוחרים את פרויקט התרגום שלך על סמך הניסיון האקדמי והתעשייתי שלך וקובעים את התאמתו לפרויקט התרגום שלך. אנו מציעים את שירותי התרגום שלנו בעשרות שפות, כולל תרגומים מדויקים לצרפתית, גרמנית, ערבית, יפנית, רוסית וספרדית, רק כמה.

יש לנו מאגר מידע נרחב של מתרגמים

המאפשר לנו להציע שירותי תרגום עד 350 שפות. המתרגמים המקצועיים שלנו מתמחים בתחום השפה ושירותי התרגום שנבחרו. אנו מתמחים בתרגומים נרחבים ומורכבים לאנגלית וספרדית, הנערכים על ידי צוות מומחים שנבחר בקפידה בשפות אלו ומתרגמים בעלי מומחיות בתעשייה, על מנת שנוכל לתרגם מסמכים לכל השפות כולל ספרדית, אנגלית, ספרדית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, קוריאנית, סינית ויפנית.

במשך יותר מעשרים שנה

וכו 'וכו' Group Group, Inc הינה חברה מבוססת וושינגטון הבירה המספקת שירותי תרגום יעילים, מדויקים ומקצועיים ללקוחות ברחבי הארץ והעולם. עם מומחיותנו בתרגום מסמכים לתעשיות המשפטיות, הפרסום, הפיננסי, החינוכי, הרפואי, הטכנולוגי והתרופות, אנו מתגאים ביכולתנו לספק איכות יוצאת דופן בתרגומינו ובשירות הלקוחות שלנו. אנו מציעים גם תרגומים מאושרים של מסמכים משפטיים ותרגומים מוסמכים לדוחות רפואיים, מסמכים הקשורים לנסיעות ומסמכים אחרים הדורשים אישור רשמי.

אנו יכולים להפוך את המסמכים שלך לשפות אחרות באיכות תרגום גבוהה

Teleluage מבטיחה תרגום אנושי, הגהה ועמידה בכל תקני האספקה והמסירה הנדרשים, לא רק בשפת היעד, אלא גם ברמת הקפדה גבוהה על פרטים, הבנה של מינוחים ספציפיים לנושא וקשורים. שירות המתורגמים היבשתי אנו מחזיקים מאגר נתונים של הטרמינולוגיה שלך על מנת להבטיח תרגום עקבי לחברי צוות חדשים שעובדים על הפרויקט שלך.

Telelanguage מסוגלת לתרגם מסמכים מאנגלית ליותר מ -350 שפות יעד ולהיפך

Telelangage מעסיקה מתרגמים השולטים בשפת המטרה וגם באנגלית. תרגום חזותי הוא כאשר מתורגמן מציע תרגום של מסמך כתוב לשפה מדוברת להבנה מיידית, לא לצורך הפקת מסמכים מתורגמים בכתב.

בעוד שמכונות מבצעות עיבוד מילה במילה

למתרגמים מקצועיים יש את היכולת לתקשר את המשמעות, המהות והרוח של הטקסט שלך; מתרגמים מקצועיים מחפשים דרכים אידיומטיות ומדויקות להעביר את המסר שלך בשפת המטרה. מתרגמים ומתרגמים תומכים בתקשורת על ידי המרת מסרים וטקסטים משפה אחת לשנייה על ידי ניצול הידע התרבותי שלהם כדי לאפשר פרשנות או תרגום מדויק ומשמעותי של המסר המקורי. מתורגמנים עובדים עם שפת דיבור וסימנים, בעוד שמתרגמים עובדים עם שפות כתובות.

כאשר אנו מתרגמים מסמכים משפה לשפה

אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא שמירה על שלמות המסמך בכללותו. שימוש במומחה לתרגום המסמכים שלך מבטיח ששאלות הנכונות נשאלות ומעולם לא יוצאות הנחות לפני כתיבת המסמך הסופי שלך. התרגום שלך מתורגם על ידי דובר שפת אם, מתרגם מקצועי מנוסה ומוסמך לתעשייה, קורא הגהות ומגהה על ידי מומחה ספציפי לענף.

מתרגמים העובדים בשירות תרגום מוסמך חייבים לעמוד בדרישות מסוימות

כגון הסמכת תרגום מתקדם או הכשרת התמחות שווה ערך, בנוסף לשנתיים או יותר של ניסיון בתרגום מסמכים ולפחות חמש שנות ניסיון בתרגום מקצועי. כל אדם הרואה עצמו כשיר באנגלית לתרגם מסמכים לשפת מקור כגון מנדרינית או ספרדית חייב להיות מתרגם מוסמך. חוק ההגירה הנוכחי מאפשר לך, לקרוב משפחתך או למתרגם שלך, לקבל אישור שאתה מדבר אנגלית, אך ההחלטה לקבל תרגום מוסמך לאנגלית נתונה לשיקול דעתו של קצין ההגירה הבודק את מסמכיך.

שירותי תרגום מסמכים כוללים תרגום של תוכן שיווקי

פרסום, מדריכי מוצרים, מדריכי ייצור ומסמכים משפטיים. מתורגמנים ומתרגמים מתרגמים חומרי מחקר, מידע רגולטורי, חוברות מידע על תרופות, מסמכי הסכמת מטופלים, מידע על אתר ותיעוד רפואי משפה אחת לאחרת. למרות שההסמכה אינה ספציפית לתעשיית התרגום והלוקליזציה, היא מאשרת ומאשרת מסמכים בתהליך התרגום או הלוקליזציה.

חשוב לוודא שחברות תרגום רבות משתמשות בהצפנה

כדי לשמור על המסמכים שלך מאובטחים ופרטיים. חברות רבות בוחרות צוות דו לשוני או יישומי תרגום מקוונים לתרגום מסמכים לשפות אחרות. עם זאת, אנשים אינם מאומנים בטכניקות התרגום הנכונות לתרגם מילה או ביטוי בשפת היעד למשמעותם המילולית.

בנוסף לניסיון כמתורגמן או כמתרגם

חוויות מועילות אחרות כוללות מגורים בחו"ל, התמודדות עם תרבויות זרות ולימוד מגוון נושאים באנגלית ולפחות בשפה אחת נוספת למי שעוסק בקריירה זו. בפרויקט Simultrans, יותר מ -100 מתרגמים מכל השפות פועלים יחד לתרגום מיליוני מילים תוך ימים ספורים. לכל זוג שפות יש זמן תרגום אופייני, בהתאם לחברה.

למידע נוסף בנושא של אנלין נא להעיף מבט ב- anlin.co.il