אני חושב שאני יודע את כל מה שאתה צריך לדעת על יסודות העיצוב הגרפי, אבל אני לא יודע כמעט כמו שחשבתי. עיצוב גרפי הוא למעשה די מסובך, אז אני רוצה לעקוף את זה ולקפוץ ישר לחלקים החשובים ביותר. הקדימו אותי ועברו על כמה מהגרפיקה האהובה עלי בשנים האחרונות.

מעצבים גרפיים עובדים על אלמנטים ומבנים עיצוביים

כדי להעביר מסר ויזואלי או מותג לחברה, כדי למכור מוצר או שירות. אמנם מטרה זו עשויה להיות תלויה בסוג העיצוב הגרפי, אך מעצבים גרפיים מתמקדים בהפיכת העיצוב שלהם לארגון. עיצוב UX הוא תהליך פתרון בעיות איטרטיבי ביותר ויכול להיות פשוט או מורכב כמו שהמעצבים הגרפיים היו רגילים אליו.

ישנם מעצבים גרפיים העובדים עבור חברות המוקדשות לתעשייה זו

אחרים עובדים עם חברות פרסום, שיווק או חברות תקשורת אחרות. אם אתה עובד כמעצב גרפי בסוכנות, סביר להניח שתקבל משימות יצירה מחברות לעבודה על פרויקטים עבור מותגים רבים ושונים.

חברות מפתחות זהויות באמצעות מיתוג

בין היתר, וחברות יכולות להשתמש בעיצוב גרפי כדי לקדם ולמכור מוצרים באמצעות פרסום. בשיווק מותגים, סוגים אלה של עיצובים גרפיים משמשים כדי לתקשר את ערכי המותג באמצעות תמונות, צורות וצבעים. פרויקטים של עיצוב גרפי עשויים לכלול טקסט קיים או תמונות או תמונות שפותחו על ידי מעצב גרפי. אתרים מספקים מידע מסובך בצורה ניתנת לעיכול, כגון אינפוגרפיקה, ומציגים מידע אודות המוצרים והשירותים של החברה.

אם אתה מעצב שאפתן או מחפש שירותי עיצוב לעסק שלך

הבנת שמונה סוגים אלה של עיצוב גרפי יכולה לעזור לך למצוא את הכישורים הנכונים לתפקיד. מעצבים גרפיים מקפידים גם על עקרונות העיצוב, שהם למעשה הנחיות המסייעות לעיצובים להשיג קומפוזיציה יעילה. על ידי שימוש במינוח הנכון הרלוונטי לתחום ההתמחות שלך, אתה יכול להבין את היסודות הבסיסיים של עקרון העיצוב הגרפי. מעצבי ממשק המשתמש חייבים להיות שחקני צוות הנתמכים על ידי צוות שחקנים, לא רק על ידי מעצב יחיד, אלא על ידי קבוצת מעצבים.

כמעצב גרפי אתה יכול להוסיף ערך לא רק לסטודיו לעיצוב שלך

אלא גם למקום העבודה שלך. פיתוח מיומנויות ספציפיות ללקוח שלך, רלוונטיות ללקוח ולצרכים שלו, והימנעות מהאגו שלך מעבודתך, מבדילים אותך ממעצבים גרפיים רבים אחרים. חשוב לזכור כי לפרויקטים רבים של עיצוב גרפי יש מטרות מסחריות, כגון פרסום וסמלים, וכי עבודות עיצוב גרפי נוצרות לרוב אך ורק כאמצעי לביטוי אמנותי. אמנם גרפיקה ואיורים אינם מבחינה טכנית סוג של עיצוב גרפי, אך כל כך הרבה נוצר למטרות מסחריות עד כי איננו יכולים לדבר על אחד בלי השני. חלק מחומרים אלה משמשים גם בהקשרים אחרים, כמו שימוש בטיפוגרפיה בפרסום ויצירת עיצובי לוגו.

יש רעיון ציבורי שקשור ב 100% לרעיון על מה הטיוטה, ועל זה מדובר. זהו החלק החשוב ביותר בכל פרויקט עיצוב גרפי, לא רק למטרות מסחריות, אלא גם למטרות אמנותיות.

בהתאם לענף, מעצבים גרפיים יוצרים עבודה עבור כתבי עת, פרסום, סוכנויות שיווק ועוד. הם עובדים במגזינים ובמשרדי פרסום ועובדים עבור עיתונים, תוכניות טלוויזיה, אתרי אינטרנט, עיתונים ומגזינים.

מעצבים גרפיים משלבים מיומנויות תקשורת חזותית עם הבנה של אינטראקציה של משתמשים ומיתוג מקוון

ולעתים קרובות עובדים עם מפתחי תוכנה ומפתחי אתרים כדי ליצור מראה ותחושה של אתרים ויישומי תוכנה. מעצבים גרפיים כבר מדברים בשפת העיצוב, הם רק צריכים להבריח את כישוריהם כדי לשלב את הייחודי בעיצוב UX. הם עובדים גם כאמנים גרפיים ומאיירים, ומיומנויות ואפליקציות חופפות אלו מקלות עליהם למצוא עבודה. אם אתה מכיר את ההפקה המודפסת או המקוונת, בין אם כמעצב גרפי, מאייר או מעצב גרפי, תכיר את ההפקה המודפסת ו / או המקוונת.

אתה זקוק למעצב גרפי עצמאי מוסמך המתמחה בסוג הגרפיקה שיש לבצע

אם אתה מעדיף ליצור דפי אינטרנט ולעשות את כל הפרטים וסוגי העבודה בעצמך, אולי יהיה לך יותר טוב עם עיצוב גרפי. אולי אתה יותר מעצב גרפי, כך שתוכל לענות על הצרכים היצירתיים של הארגון שלך.

עיצוב גרפי

הוא דרך להעביר רעיונות באמצעות עיצוב חזותי, במילים אחרות, זה עיצוב תקשורת. עיצוב גרפי משמש יותר ויותר גם בתחום עיצוב אתרים ויישומי רשת. עיצוב ממשק משתמש מרחיב בעצם את ההגדרה של עיצוב גרפי; עיצוב עם אינטראקטיביות הוא ממשק משתמש גם אם הוא מכיל תמונות סטטיות.

מעצבי גרפיקה יוצרים ייצוגים חזותיים של אובייקטים כגון תמונות, טקסט וצורות מידע אחרות, כמו גם גרפיקה.