פולריס תעשיות הודיעה היום כי השיקה את קבוצת מירוצי ה- UTV הראשונה שלה, צוות המירוצים של Polaris RZR Factory, והציגה היום את שלושת נהגי המפעל שלה. הצוות משתמש גם במארז הומולוגי של ה- FIA שנבנה בהתאמה אישית על ידי Jimco Racing (r) ומבוסס על פלטפורמת RzR Pro – XP של Polaris. צוות מרוצי R ZR מוכח זה ייאבק בשטח הבלתי נוח של הדקר ויפגין את יכולתו להתחרות. ברמה הגבוהה ביותר במרוץ הסיבולת היוקרתי בעולם. הוא יהיה מצויד היטב וישתמש בתעשייה – פלטפורמות ה- RRX Pro XP המובילות – להילחם בתנאים שונים ולהפגין את איכויות המירוץ שלו.

הצוות יודע תחילה -על ידית טרקטורונים ומקלה על התאמה אישית של דגם RZR Trail לבחירתך

אם אתה מחפש את ההתרגשות של פולאריס R ZR וזקוק ל- RzR ארבעה מושבים מצד לצד, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, כמו דגם "שביל" או "RzS", ואינך זקוק לכל ארבעת המושבים, זו הבחירה המושלמת, במיוחד אם אתה זקוק ליותר מקום למשפחתך, לחברים, לבני המשפחה ולחברי הצוות.

ככל הנראה המהדורה הצפויה ביותר בשנת 2020

היא כיצד תגיב פולריס התחרות הגוברת בכוחות סוס ובהשעיה. למידע נוסף על הדגמים החדשים של Polaris R ZR ו- RzS, בקר ב- Polaris.com / ORV2021 ובדוק היכן תוכל להתאים אותם לצרכים שלך, לסגנון ולרכיבה. התקשר לאחד ממשרדי Polaris בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד או בקש את המידע העדכני ביותר על RZR ודגמי טרקטורונים אחרים של Polaris.
כדי לקרוא עוד על פולריס רייזר ואקשן מוטורס מומלץ להעיף מבט ב- artstherapy.co.il

השכרת Polaris RZR מאפשרת לכם לבחור בין UTV לארבעה אנשים או ל -4 אנשים

המאכלסים את כולם בקבוצה שלכם. אתה רוצה לנסות את הפולריס אבל לא רוצה לצלם כמה הוא נהדר זה לצד זה עם ה- R ZR? או שאתה צריך נסיעה באחד מדגמי Polaris RzS החדשים ורוצה לנסות זאת?

אם אתם מחפשים רכב מסחרי שמוכן לעשות יום טוב, לפולריס יש מגוון נרחב של אפשרויות לבחירה. רכבים מסחריים של פולריס זמינים במגוון נרחב של צבעים וסגנונות שיעזרו לכם למצוא בדיוק את הרכב המתאים לכם.

אם אתם מחפשים מכונת גילוח חדשה של פולריס

Chaparral Motorsports הוא הסוחר הנכון לרכבים מסחריים. כאשר אתה קונה איתם, תמצא סוחר Polaris RZR בקרבתך, המציע מגוון רחב של אפשרויות. אז אם אתם מחפשים מוצרים בהתאמה אישית – קנו את פולאריס שלכם, היכנסו לספורט המנוע של ChapARral ולמדו יותר על המגוון הרחב של כלי רכב מסחריים של פולריס.

עם מגוון של השכרות Polaris RZR לבחירה, סטיב ב- ATV השכירות בטוח שיש לך דגם העולה על הציפיות שלך. עם יותר מ -30 שנות ניסיון בעסקי פולאריס, יש לו הבנה מעמיקה של השוק ומגוון רחב של אפשרויות כדי לענות על הצרכים שלך.

מי שמעדיף להמריא בטרקטורון בזמן נהיגה יהיה יותר מרוצה מהפולאריס RZR.

אם אתה רוצה להתמודד עם שביל קשה יום אחד ואז לנסוע לחוף כדי להגיע לחוף חולי, מכונת הגילוח של פולריס יכולה לעשות הכל. הפולריס משתרע על שטח רחב, החל משבילים הרריים ועד חופים חוליים ודיונות חול.

גרסת RZR חדשה עם תוספת ה- RZR החדשה הוצגה במיקום אידילי

וכרגיל בגרסאות Polaris R ZR, המהדורה הראשונה הושקה עם ארבעה מושבים, שהיה אמור לעקוב אחרי חודש-חודשיים עם סיקור עיתונאי נוסף. אני מאמין שפולריס הצליחה לשבור את התבנית וליצור סוג חדש של חוליגנים על ידי שתדלנות שמכונית חדשה זו תתקבל ברוב אזורי הבילוי של דיונות המדבר. אנו רואים את מכונת הגילוח הצעד הבא בשורה ארוכה של מוצרים חדשים ומלהיבים עבורנו לקוחות.

אתם מבינים, הכל 15×7, אבל הנה מה שתמצאו בחלק הקדמי והאחורי של גרסת ה- RZR עם ציפוי הגילוח החדש. התא האחורי המעומד מוטבע בתאים האחוריים עד לקיזוז. , וזה המקרה גם בארבעה וגם חמישה מושבים.

אם אתם מחפשים את הביצועים והתגובה הטובים ביותר ואת ה- Polaris RZR XP 1000

שדרוג צמיגי הגלגלים והצדדים הוא דרך נהדרת להעלות את הנסיעה לשלב הבא. לא כולם זקוקים או רוצים כוחות סוס ומדבר עצומים – מתלים מאולפים רק כדי לרכוב בשבילים המקומיים. אופני עפר מציעים את חוויית השטח המלאה והמרגשת ביותר ולפולאריס יש כמה הזדמנויות ייחודיות לרוכבים. עבור ה- RzR של פולאריס הפוגע בסיכון הוא לא רק תחליף שימושי, מדובר באופני כביש אמיתיים עם כל התכונות הייחודיות של אופני עפר. רכבי הכביש של פולריס אינם מיועדים לשימוש בדרכים ועלולים להיות מסוכנים, אך עבור חלק מהנהגים הם מהווים את החלופה המושלמת.