אם יש לך רק סט אחד של מפתחות לרכב, מומלץ ליצור ערכת גיבוי. אז אתה יודע שתמיד תוכל להחזיק ערכת חירום בהישג יד בשעת חירום. לשלם למישהו שיעתיק את המפתחות רק כדי לגלות שהם לא עובדים זה מאוד מתסכל וגוזל זמן. אם אתה חושד שמפתחות כפולים פוגעים בביטחון הארגון שלך, עליך לבקש משירות מפתח מוסמך לפתוח מחדש את המנעולים ברכושך. מנעולן מנוסה יכול לתת לכם מידע על המפתחות כדי להגן על הרכוש התעשייתי שלכם מפני פורצים לא רצויים. אם אתה מזמין נעילה חדשה לשימוש עם מפתח קיים, בחר את ההזמנה שביצעת בעבר בעת הוספת הפריט לעגלת הקניות שלך.

בקרת מפתחות משופרת

חריצים מוגבלים למפתחות הם מפתחות שזמינים רק אצל ספקים מסוימים. משמעות הדבר היא שהמוכר שמתקין את המפתח הפטנט שלך – מערכת הבקרה – הוא המוכר היחיד שיש לו גישה למפתחות שלך ולמקשי ההקלטה בביתך, ועליך להגביל את הגישה למפתחות האלה עד שתסמיך אותם לבקש מפתחות כפולים. בשמך. הנה שלוש דרכים להגן על רכוש העובדים והלקוחות שלך מפני עבריינים המשתמשים בעותקי מפתח לא מורשים. בעוד שניתן לזהות עובדים לייצור עותק מפתח, אין כל ערובה לביטחון. אמנם זה עשוי להיות לא נוח, אך יש להציג ניירות נוספים כדי להבטיח כי המפתח לעולם לא יימסר לאיש.

המפתח הכפול

הוא גם אמצעי חשוב להגנה אזרחית, בין אם אתה מבקש מבן / בת זוג לעבור לגור בו ולאבד מפתח רזרבי, או סתם רוצה סט נוסף של מפתחות למקרה שיש לך מנגנון נעילת חירום. זה פחות מלחיץ וזול יותר להחזיק שני עותקים של המפתח, ולא רק אחד או שניים.

שכפול מפתחות

הוא אבטחה טובה, במיוחד אם אתם מקפידים להחליף מנעולים באופן קבוע, במיוחד לאחר עזיבתו של איש צוות או דייר. אל תחכה עד שאיבדת את המפתח כדי להחליט סופית ליצור עותק ולהכין אותו. אם אתה מאבד את מפתח הבית שלך, ייתכן שתצטרך להזמין מומחה שיחליף את המנעול או יכין עותקים חדשים. אל תחכה עד שאיבדת את המפתח לפני שאתה יוצר את העותק עכשיו, אלא הכין אותו עכשיו.

אם ברצונך ללמוד עוד על שירותי שכפול המפתחות שלנו או לדון בפתרונות אבטחה אחרים שאנו מציעים

אנא בקר באחד משני המיקומים שלנו והתקשר אלינו. אנו נעזור לך אם תתקשר אלינו או תשלח דוא"ל. אם יש לך מפתח ראשי למערכת שלך, הזן את מערכת המפתחות הדרושה לך בתיבת ההערות בעמוד האחרון של הקופאית שלך. כדי לקבוע איזה דור מפתח יש לך והאם יש לך מפתח Abloy ואתה מחפש מפתח נוסף, עיין בדף בעלי מפתחות Abloy לקבלת מידע נוסף.

המנעולנים המשויכים של אמריקה (ALOA) אומרים

"אל תשכפל – מטפלים במפתחות מוטבעים זהים למפתחות בלתי מוגבלים. אין לשכפל – מפתחות חותמות המסומנים" אל תשכפל "יטופלו. אין כפילויות – חותמת מקשים אשר "הוטבעו" ו"מפתח בלתי מוגבל "שלא שוכפלו מתייחסים לשניהם באותה צורה כמפתח בלתי מוגבל.

אנו מבינים היטב את התהליכים האישיים הנדרשים לגזירה ושכפול של מספר מותגים אם אתה זקוק למפתחות נוספים לביתך או למפתח מיוחד שהכנת בעצמך

יש לנו צוות שירותי מפתח שמוכן לבצע את העבודה. אנו שמחים לעזור, אך אנא פנה אלינו מיד אם איננו ודא מאיפה המנעול או המפתח שלך או אם יש לך אחד מהמותגים שלעיל.

אל תשכפל מפתחות זולים יותר ממפתחות אחרים

תלוי ברמת האבטחה שאתה רוצה, אם תחליף אותם באופן קבוע או באופן קבוע מנעולן מנוסה יכול לעזור לכם בבחירת פיתרון האבטחה n המתאים ביותר לאורח החיים שלך. אנו מקיימים מלאי מלא של מנעולים ומפתחות כספיים ומשתמשים בסוגים הנכונים של מנעולים ומפתחות כדי להשיג את רמת האבטחה הנדרשת לנו. גם אם אנו נותנים לך מחיר סביר, מערכת פיתיון ומתגים יכולה להיות במשחק, מכיוון שמערכות פיתיון ומתגים הן לרוב במשחק. אם אתה מסכים להעתיק את המפתחות שלך, נחייב אותך בעשרות יותר ממה שנאמר לך במקור.

א

הדבר הראשון שעולה בדעתך בעת יצירת עותק מפתח

הוא לבקר בחנות לחומרי בניין כגון מנעולים ודלתות או שירות מפתח בקרבת מקום. אם תמצא עובד זמין שיודע להשתמש במעתק המפתחות, זה יעלה לך כ- 2.99 $ לשכפל את המפתח שלך בחנויות החומרה. כדי להבטיח שתקבל חיתוך ושכפול מדויקים במדויק, עדיף שהמפתחות שלך ישוכפלו באופן אישי על ידי איש מקצוע מהימן. אם המפתח שלך מועתק על ידי מנעולים ודלתות L, תהיה לך גישה למפתח מפתח מורשה שיכול לגזור ולהעתיק את העותק במדויק.