אם אתה קורא את זה, יש סבירות גבוהה שאתה לא יודע מה ההבדל בין שמיכה לשמיכה. בארה"ב, המונח "שמיכת פוך" משמש לרעה לרעה ומתייחס לכיסוי השמיכה או לכיסוי השמיכה עצמו. עם זאת, מיטות נוחות הן בדרך כלל מצעים שונים במקצת, שאינם כה עבים, ללא כיסוי ולעתים קרובות משתמשים בהם על סדין (באנגלית אמריקאית ניתן לקרוא להם "שמיכות").

כמובן

שמיכות פוך הרבה יותר גדולות משמיכות פוך ולוקח יותר זמן לכביסה ולייבוש, אך בדרך כלל הן פחות רכות מאשר שמיכות פוך. הם גם נוטים להחזיק במקום יותר מאשר שדים, שיכולים לסובב את עצמם או להסיר אותם מהשמיכה. אם לשמיכתך יש דוגמת תפירה ויש לה פחות כיסוי בצדדים, היא לא צריכה להראות גושית ויש לשטוף אותה ולשכב על המיטה, והשמיכה הנוספת צריכה להישאר שטוחה מעל. כמובן, מדחס קטן בהרבה ופחות נוטה לכיפוף ולהתפתלות, כפי שיכול להיות עם שמיכת פוך, ולכן בדרך כלל יותר נוח לשכב עליו, גם אם יש פחות מתלים משני הצדדים.

אמנם הוראות הטיפול משתנות עבור שמיכות פוך ושמיכות פוך בודדות

אך קל יותר לנקות אותן באופן כללי. שמיכת פוך היא מעולה אם אתה שונא להשקיע זמן רב בהכנת המיטה שלך והתמודדות עם הסדינים העליונים, מכיוון שאתה יכול להסיר ולשטוף בקלות את השמיכות והכיסויים ושונא שתצטרך להשקיע זמן רב בהכנת המיטה או להתעסק עם החלק העליון. דַף.

השמיכה

היא בעצם מכנס שעובר מתחת לשמיכה, והכיסוי הוא כמו ציפית לשמיכה. אתה זקוק להכנסת שמיכות מתחת לכיסוי הרווז שלך, אך המילוי נע בחופשיות, אז שקול את ההבדל בין החלופה העליונה והתחתונה. לעתים רחוקות אתה רואה כיסוי שמיכה בעיצוב "תפור", אבל אתה יכול לשים כיסוי שמיכה באותו אופן שבו אתה שם את הכרית שלך בציפית ציפית.

תאר את פינות כיסוי השמיכה כדי לוודא שהתחתית (שיש בה בדרך כלל כפתור, עניבה או מהדק מהדק) למרגלות המיטה שלך. אתה רוצה שהוא יתאים כך שיהיה לך קצת יותר מקום להסתובב, אבל לא כל כך הרבה שהוא זז.

ברוקלינן מכנה אותם שמיכות ואומר שלחלקן יש אפילו לולאות בפינות

כדי לתקן אותן, אך הן יכולות לשמש שמיכות פוך. הם מכילים גם דבר אחד שאני אוהב לראות על שמיכות פוך: סרטי בד בפינה כדי לחבר את הסרטים לכיסוי הרווז. כיסוי שמיכה יכול לשרת מטרות רבות, גם אם זה רק הבד החיצוני של מצעי המיטה שלך.

עם זאת, אני ממליץ בחום לחפש כיסוי שמיכות עם סגירות פנימיות, כפי שיש לי את זה מקאספר. בדוק את המדריך שלנו לכיסויי השמיכה הטובים ביותר כדי להחליט איזה מהם מתאים לך ולמצוא אפשרות מגן נוחה ומסוגננת כאחד.

כאן תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת על כיסויי שמיכות איכותיים

מהיסודות וכלה בטיפים והטריקים החשובים ביותר. לפני שאתה קונה כיסוי שמיכה, וודא שאתה יודע את מידותיו והיה מודע לכך שהגודל יכול להוות בעיה. אתה יכול לנסות לשים אותו על שמיכה אם ברצונך לעדכן את המראה, אך זכור כי ישנם שדים גדולים בכוונה.

השמיכה שלך צריכה להכיל לפחות 300 חוטים

והרבה יותר קל להניח שכבת בד עבה במקום רק דקה, מכיוון שניתן לפתל שמיכות עם שמיכות. לבסוף, אלה מכם ששונאים להכין את מיטתכם צריכים ללכת עם כיסוי שמיכה, אך אם אתם עדיין משתמשים בכיסוי שמיכה, אין צורך לשלם תוספת. יריעות מטאו הן בין סדיני הפשתן הרכים שבדקנו, ולכן אין זה מפתיע ששניים מחברי הפאנל שלנו המליצו עליהם.

אתה יכול לתרום רבות לאסתטיקה של המיטה שלך על ידי בחירת כיסוי שמיכה שמתאים לך, וכדאי לבחור אחד שמתאים לך. וודאו שכיסוי השמיכה שבחרתם נראה ומרגיש בדיוק כמו שצריך להיות בכיסוי השמיכה הרצוי.

למרות שכיסויי שמיכות הם בדרך כלל לא מה שאתה ישן עליו או מתחת לו

אל תדאג, בחירת כיסוי שמיכות היא יותר אסתטיקה, סגנון וביצוע, מכיוון שהם לרוב רכים כמו הכיסוי שלך וזמינים במגוון רחב מגוון בדים ואריגים. כמו סדינים, הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים כמו כותנה, פשתן או סיבים אלטרנטיביים כמו במבוק.

יש דרך מתמדת ומכריעה לראות את ההבדל בין שמיכה לשמיכה

ובמובן הפשוט ביותר ניתן לסכם זאת באופן הבא: שמיכה מעוצבת ליפול מתחת לשמיכה, ואילו שמיכה מעוצבת. ליפול מתחת לשמיכה. ניתן לסכם את ההבדלים העיקריים בין דובס לשמיכות כדלקמן: השמיכה נועדה להיות רק מצע שניתן להסיר מהתיק באופן מיידי. בעוד קומפורטר בנוי כמובנה – בדואוואט, זהו ההתייחסות עצמה – אדובט הונח כשכבה נוספת מעל.