אגרות חוב כלליות למרילנד בנויות בדרך כלל עם ריבית המשולמת חצי שנה, ושיעור הריבית ידוע במועד מכירת האג"ח ואינו משתנה. אג"ח של ארה"ב בדרך כלל אינן מציעות תשואה זהה לאג"ח עירוניות, אך בדרך כלל נחשבות לצורת ההשקעה הבטוחה ביותר ואין להן הטבות מס זהות לאג"ח העירוניות. אגרות חוב עירוניות בכללותן נחשבות ליותר מסוכנות מאג"ח לאוצר לעומת סוגים אחרים של אגרות חוב. רבים מובטחים על ידי הממשלה, מה שמפחית את הסיכון, כך שהם יכולים לשלם ריבית נמוכה יותר מהאגרות החוב הממוצעות בארצות הברית, או אפילו נמוך יותר מאג"ח מסוימות במדינות אחרות.

מנהלים הצפויים לעלות ריביות יכולים לנסות להגן על תיקי האג"ח מפני השפעות מחיר שליליות על ידי קיצור תקופת הפדיון ואולי מכירת אגרות חוב ארוכות טווח או רכישת אגרות חוב לטווח קצר

מחוזות מסוימים מוכרים אגרות חוב המגיעות לפדיון במועדים שונים, כמו אג"ח החובה הכללית במרילנד. ניתן להחזיר אג"ח בגין הוצאות או פריטי חיים קצרים ברגע שרכישה מתיישנת, לרוב תוך מספר שנים.

אג"ח ותעודות סל מציעות דרך נגישה יותר להשקיע באג"ח מאשר השקעה ישירה בשוק האג"ח עצמו

צ'ארלס שוואב מציע גם את פלטפורמת המסחר באג"ח הטובה ביותר, המציגה ללקוחות אגרות חוב ארגוניות בשידור חי בהתבסס על מחיר השוק של האג"ח שנרכשו ושיעור הריבית על איגרות החוב הללו.

BondSavvy מתמקדת בהמלצות לאג"ח קונצרניות בודדות

אך משקיעים יכולים לקנות באינטרנט מכל מספר מתווכים מקוונים. בכדי לקנות אג"ח חייבים להיות לכם חשבון עם מתווך המשתתף במכירת האג"ח. תזדקק להנפקת אג"ח המגובה על ידי מוסד פיננסי ותשלים בקשה לפיה ברצונך לקנות את האג"ח. מי שמעוניין לקנות אג"ח יכול ליצור קשר עם המנפיק / ים הזוכים / ים, אשר עשויים להציע אג"ח קמעונאיות למכירה.

כמובן, לאג"ח חייבים להיות מחיר בו ניתן לקנות ולמכור, אך ראה להלן מידע נוסף על הבנת מחירי שוק האג"ח. התשואה על אגרות חוב היא התשואה השנתית בפועל שמשקיע יכול לצפות אם האג"ח מוחזקת עד לפדיון.

מחיר השוק של איגרות חוב אפס קופון נוטה להיות גבוה מזה של אגרות חוב המשלמות ריבית רגילה

אגרות חוב קונצרניות עם מרווחי הצעות מחיר עשויות להשתנות בהתאם למחירי האג"ח המסופקים על ידי הסוחרים, אך לרווח גדול יותר של הצעת מחיר להצעת מחיר יהיה מחיר גבוה יותר במונחים דולר.

תוכל לוודא שתקבל עסקה הוגנת על ידי שימוש בכל האפשרויות העומדות בפניך כשתרצה לקנות אג"ח.

אם אתה מעוניין לקנות איגרות חוב שאינן הנפקות חדשות

תוכל לקנות כל אחד מסוגי האג"ח לעיל. ניתן גם לקנות בשוק המשני, את שוק המסחר באגרות חוב, לאחר שכבר הונפקו בשוק הראשוני. שווקים משניים מאפשרים למשקיעים לקנות אג"ח שכבר הונפקו. כאן תוכלו לקנות איגרות חוב שכבר הונפקו על ידי משקיעים אחרים, או למכור איגרות חוב שטרם נפרעו ושאתם כבר מחזיקים בו. אם השווקים העיקריים שלך הם לאג"ח חדשות – וכבר קנית אותם – אז עליך לקנות אותם שוב.

בנקים להשקעות מוכרים אג"ח לציבור, אך בדרך כלל מחלקים אותם לקבוצת לקוחות מוסדיים שהביעו עניין בהנפקת האג"ח וייתכן שהשתתפו בה לפני ההנפקה.

כאשר הלקוח מקבל הצעה עבור הלינה, החברה הרוכשת למעשה קונה את האג"ח מחשבונו ואז מנסה למכור אותו. אם בעל איגרות חוב אינו מעוניין למכור את האג"ח לאחר הרכישה ובמועד ומקום מכירה מוסכמים, הם עשויים להימכר במועד מאוחר יותר.

אם הריבית הנוכחית הייתה יורדת

שוק האג"ח היה עולה, כפי שהיה בשנים 2001 ו -2003. אם קיימת אפשרות כי בעלי אגרות חוב בודדות יצטרכו למכור את אגרות החוב שלהם ולשלם את כספם, סיכון הריבית יכול להפוך לבעיה אמיתית. ללא שוק בו משקיע יכול למכור את אגרות החוב שלו, הוא לא יוכל לקשור סכומי כסף גדולים לאג"ח לתקופה ממושכת. גם אם הוא ימכור את האג"ח לאחר עלייתן במחיר ובשלותם, יתכן שמשקיעים לא יממשו את עליית המחירים (נקראת גם ייסוף הון) עד להבשלתם.
בכדי לשמוע פרטים מורחבים בנושא של ויאגרות למכירה ניתן לגלוש לאתר

כאשר אגרות חוב נרכשות בשוק המשני

מחיר האג"ח יכלול פרמיה המייצגת את העלות או הרווח של הסוחר. אם אתה קונה את אגרות החוב בהנחה גדולה מערכן הנקוב, תוכל לקנות אותם שוב בעוד כמה שנים והם פתאום יהיו שווים הרבה יותר. במילים פשוטות, כאשר הריבית עולה, אגרות חוב חדשות משלמות למשקיעים ריבית גבוהה יותר מאג"ח ישנות, בעוד אג"ח ישנות נוטות לאבד ערך. עם זאת, ירידת ריביות פירושה אגרות חוב ישנות משלמות ריביות גבוהות יותר מאלה החדשות יותר ולכן נוטות להימכר בפרמיה בשוק.